Apie mus

“Princess” – unikalumas, prabanga, laisvė briliantų pasaulyje.

”Princess” – prekyba briliantais ir gaminiais iš balto, raudono bei geltono aukso su pageidaujamos spalvos, švarumo ir formos briliantais.
Sužadėtuvių, vestuvių ir kitų progų žiedai, pakabukai, sagės, vėriniai, auskarai, apyrankės ir kiti juvelyriniai gaminiai “Princess” profesionalių juvelyrų rankose tampa tikra vertybe, sukurta tik Jums.
Išreikškite save rinkdamiesi papuošalus su briliantais, o “Princess” padės jums apsispręsti ir įgyvendinti jūsų idėjas.

Visi “Princess” parduodami briliantai perkami pasaulinėje “deimantų sostinėje” Antverpeno (Belgija) deimantų biržoje. Parduodami briliantai nuo 0.3 karato turi tarptautinius GIA, IGI, HRD sertifikatus.
Visi pagaminti juvelyriniai gaminiai yra sertifikuojami Lietuvos prabavimo rūmuose, tad užsakovai su gaminiu visuomet gauna sertifikatus, garantuojančius gaminių kokybę ir vertę.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
* gemologo konsultacijos;
* brangakmenių įstatymas į užsakovo papuošalą;
* brangakmenių šlifavimas, briaunavimas;
* juvelyrinių gaminių atnaujinimas, taisymas;

Sertifikuota produkcija
Visi “Princess” briliantai yra sertifikuoti Lietuvos prabavimo rūmuose (LPR), o didesni negu 0.3 karato turi tarptautinius sertifikatus.

Unikalumas
“Princess” visada suteikia galimybę kiekvieno užsakovo saviraiškai. O užsakovo skonis, stilius, idėjos profesionalių “Princessdiamonds” gamintojų rankose tampa unikaliu papuošalu.

Patirtis
“Princess” 25 metų darbo patirtis brangakmenių ir juvelyrinių dirbinių gamybos srityje užtikrina profesionalumą, reputaciją, kokybę.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top